Oferta archiwalna

Orbisphere 410/510

Sterowniki Orbisphere 410 i 510 współpracujące z sensorami ozonu Orbisphere C1100 zapewniają precyzyjne monitorowanie przebiegu procesu, uzyskanie dokładnych, powtarzalnych wyników pomiarów śladowych ilości ozonu oraz umożliwiają rozbudowane zarządzanie danymi.

Urządzenia te są przeznaczone do zastosowań w naukach przyrodniczych, do monitorowania procesu w energetyce, branży napojów, przemyśle chemicznym i oczyszczalniach ścieków.

Orbisphere C1100

Analizator ozonu Orbisphere C1100 - to urządzenie zapewniające niezrównaną dokładność i precyzję pomiarów bez dryfu zera. Gwarantuje możliwość pomiaru poniżej 1 ppb. Jest dostarczany z legalizowanym świadectwem kalibracji.

Dzięki możliwości uzyskania bezwzględnej wartości zerowej Orbisphere C1100 pracuje stabilnie, wykazując minimalne odchylenia wskazań. Wymaga nie więcej niż 2 konserwacji / kalibracji na rok.
Platynowy pierścień ochronny - to prawdziwie unikalna technologia, która pozwala unikać fałszywych alarmów pochodzących od elektrolitu. Eliminacja tych alarmów znacząco zmniejsza przestoje produkcji oraz redukuje ilość ewentualnych strat.

HIAC ROC

HIAC ROC - to licznik cząstek on-line, służący do monitorowania czystości olejów hydraulicznych, smarnych, mineralnych i syntetycznych. Został zaprojektowany do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, przy wysokim ciśnieniu i wysokiej temperaturze. Jego utrzymanie jest bardzo proste: szeroka droga przepływu minimalizuje blokady podczas pracy, a brak ruchomych części ułatwia eksploatację urządzenia.
Licznik ma szerokie spektrum zastosowań: od wielopunktowych systemów monitoringu, poprzez stacje filtracyjne, agregaty hydrauliczne, do stanowisk testowych do sprawdzania funkcjonalności komponentów.

Anatel TOC 600

Analizator Anatel TOC 600 - węgla organicznego - to ekonomiczne i pewne rozwiązanie dla online’owych analiz TOC.

Multisizer 3

Od chwili wprowadzenia na rynek Multisizera 3 w 2001 roku, analizator ten jest podstawowym urządzeniem badawczym w laboratoriach zajmujących się analizą komórek i cząstek na całym świecie.

Oferując wykrywanie cząstek o całkowitym zakresie wielkości od 0,4 µm do 1200 µm Multisizer 3 zapewnia dużą elastyczność w większości rutynowych zastosowań.

Licznik cząstek Z Series Coulter Counter

Precyzja, szybkość i wszechstronność

Dokładnie zlicza komórki (od 1 do 120 mikronów) przy użyciu metody Electrical Zone Method (elektrodetekcja przepływowa) - znanej jako Zasada Coulter'a.

LS 13 320

LS™ 13 320 MW jest jednym z najbardziej wszechstronnych i zaawansowanych analizatorów wielkości cząstek wykorzystujących metodę dyfrakcji laserowej dostępnych na rynku. LS 13 320 MW oferuje najwyższą rozdzielczość, powtarzalność i niezrównaną dokładność. Unikalna technologia laserowa umożliwia wykonywanie analiz cząstek bez ryzyka pominięcia zarówno największej jak i najmniejszej cząstki w próbce.

DelsaMax Series

Analizatory z serii DelsaMax oferują niewiarygodną szybkość, niezawodność i precyzję w zakresie charakteryzacji cząstek i nanocząstek. Każdy z analizatorów tej serii pozwala na nieinwazyjne badanie nawet najmniejszych ilości materiałów.

DelsaMax to rodzina instrumentów, które wykorzystują detekcję zmian intensywności rozproszenia światła w celu określenia rozkładu rozmiaru cząstek w zakresie nano-, jak i mikrometrycznym.

Dynamiczne Rozpraszanie Światła (DLS) jest wysoce czułą techniką, która oprócz określania rozmiaru cząstek umożliwia wykrywanie agregatów cząstek i zanieczyszczeń próbek. Warto zauważyć, że rozpraszanie światła, podobnie jak dyfrakcja laserowa, jest techniką "zespołową", która nie mierzy poszczególnych cząstek, ale określa rozkład wielkości w populacji.

W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, DelsaMax oferuje najbardziej odpowiedni instrument.

DelsaMax PRO: Jednoczesny pomiar rozmiaru nanocząstek i potencjału Zeta.

DelsaMax CORE: Statyczne i dynamiczne rozpraszanie światła do analiz rozmiaru i masy cząsteczkowej.