Zapraszamy do wzięcia udziału w WEBINARIUM: Wykorzystanie techniki wirowania w separacji komórek

Zapraszamy do wzięcia udziału w WEBINARIUM: Wykorzystanie techniki wirowania w separacji komórek

10 luty 2023

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium dotyczącym odwirowywania, które odbędzie się 14 marca 2023 o godz. 17:00. Aby wziąć udział w webinarium, zarejestruj się pod tym linkiem.Wszystkiego, co najlepsze na Święta i Nowy Rok życzy ITS SCIENCE!

Wszystkiego, co najlepsze na Święta i Nowy Rok życzy ITS SCIENCE!

22 grudzień 2022

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom Handlowym oraz Odwiedzającym naszą stronę życzymy rodzinnych, spokojnych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym 2023 Roku.Licznik cząstek MET ONE 3400+ - publikacja w czasopiśmie Przemysł Farmaceutyczny

Licznik cząstek MET ONE 3400+ - publikacja w czasopiśmie Przemysł Farmaceutyczny

30 czerwiec 2022

W najnowszym wydaniu magazynu Przemysł Farmaceutyczny (2/2022) znajdą Państwo informacje na temat licznika cząstek w powietrzu MET ONE 3400+ marki Beckman Coulter Life Sciences, zapewniającego zautomatyzowany monitoring środowiska w pomieszczeniach czystych – w zgodzie z wytycznymi GMP. Tematem przewodnim numeru jest JAKOŚĆ i jej krytycznie ważna rola w przemyśle farmacetycznym. Wykorzystywanie niezawodnych, automatycznych i zgodnych z wymaganiami liczników cząstek w powietrzu, takich jak MET ONE 3400+, to absolutna podstawa zapewnienia jakości w produkcji farmaceutycznej.Firma ITS SCIENCE wzięła udział w akcji społecznej "Dwie Godziny dla Rodziny"

Firma ITS SCIENCE wzięła udział w akcji społecznej "Dwie Godziny dla Rodziny"

29 czerwiec 2022

„Każda wielka zmiana zaczyna się od pojedynczej kostki domina” W tym roku nasza firma ITS Science po raz pierwszy wzięła udział w akcji społecznej „Dwie Godziny dla Rodziny”, związanej z Międzynarodowym Dniem Rodzin, ustanowionym przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Akcja "Dwie Godziny dla Rodziny" to inicjatywa Instytutu Humanites, której celem jest szerzenie świadomości, jak ważne jest pielęgnowanie bliskości i relacji z drugim człowiekiem. Firmy przyłączające się do tego projektu w wyznaczonym terminie skracają dzień pracy z 8 do 6 godzin. Zaoszczędzony w ten sposób czas pracownicy mogą spędzić ze swoimi bliskimi. Akcja odbywa się z reguły w okolicach 15 maja i później.