Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w odbywającej się w formie otwartej online’owej konferencji „ColiMinder - International case studies on best practice rapid micro techniques in the water industry”. Konferencja będzie płaszczyzną międzynarodowej wymiany wiedzy i praktycznych doświadczeń w zakresie prowadzenia szybkich badań mikrobiologicznych w branży wodnej. Eksperci, praktycy, naukowcy oraz przedstawiciele firm z branży wodnej z Anglii, Francji, Szwecji, Austrii i Luksemburga podczas case studies będą omawiali problemy i wyzwania stojące przed swoimi organizacjami, powody, dla których wdrażają one techniki szybkiej detekcji zanieczyszczeń mikrobiologicznych, a także wnioski wyciągnięte ze swoich dotychczasowych badań i doświadczeń. Wydarzenie to jest organizowane przez Royal Society of Biology, Institute of Water oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Wodne IWA.
Laboratorium Aplikacyjne ITS Science oferuje następujące badania na próbkach Klienta, realizowane w siedzibie firmy lub w zakładzie Zamawiającego: To doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby poznać potencjał analizatorów Beckman Coulter, zanim zdecydują się na ich zakup.
GMP (ang. Good Manufacturing Practice) – Dobre Praktyki Wytwarzania – to zbiór wymaganych zasad i wytycznych określających minimalne wymagania, jakie producent musi spełnić, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość swoich produktów w każdej partii zgodnie z ich przeznaczeniem. Podstawową zasadą GMP jest wyeliminowanie z procesu wytwarzania, jako niedopuszczalnych, działań przypadkowych. Działania na rzecz jakości muszą być: zaplanowane, skoordynowane i kontrolowane. Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania przyczynia się do: zapewnienia jakości produktu, zapobiegania pomyłkom, wykluczenia zanieczyszczeń krzyżowych. Nowy Załącznik 1 do dyrektywy GMP, który obowiązuje od 25 sierpnia 2023 r., dotyczy wytwarzania sterylnych produktów leczniczych dla ludzi oraz weterynaryjnych produktów leczniczych.
Beckman Coulter Life Sciences pomaga laboratoriom przygotować się do wprowadzenia niezbędnych zmian przed upływem wymaganego terminu. Laboratoria clean room wytwarzające sterylne produkty lecznicze w Unii Europejskiej (UE) muszą wprowadzić krytyczne zmiany do 25 sierpnia 2023 r., aby zapewnić zgodność z Rozporządzeniem EU GMP Annex 1: Manufacture of Sterile Medicinal Products. Jest to istotna aktualizacja pierwotnej wersji Rozporządzenia wydanej w 2008 roku i zawiera kompleksowe wytyczne dla producentów wyrobów sterylnych, w tym projektowanie i kontrolę obiektów, sprzętu, systemów i procedur stosowanych do wytwarzania sterylnych produktów, w celu zapewnienia, że zapobiega się zanieczyszczeniu drobnoustrojami, cząstkami stałymi i endotoksynami/pirogenami.
Strona 1 z 23