Systemy monitorowania FMS

Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia i parametrów środowiskowych pracy w przemysłowych pomieszczeniach czystych jest wymagane i określone przepisami. W ITS Science zadbaliśmy o przygotowanie wysokiej jakości oferty dostosowanej do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu wyposażą Państwo swoje laboratorium / zakład produkcyjny w urządzenia spełniające najwyższej jakości standardy rynkowe. Pozwoli to na prowadzenie wydajnej i bezpiecznej produkcji w sektorach, które wymagają wysokiej sterylności, w tym m.in. w przemyśle farmaceutycznym. 

Jakie systemy do pomieszczeń czystych znajdziecie w ITS Science?

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne systemy monitorowania parametrów środowiskowych i procesowych stworzone we współpracy z firmami: KMP Projekt oraz Pharmagraph i Beckman Coulter. Systemy oparte o dedykowane rozwiązania (FMS, RMS, BMS) wykorzystuje się w monitoringu parametrów wytwarzania w pomieszczeniach typu clean room.

Kolejnym z oferowanych produktów są zabudowy RABS. Otwarte lub zamknięte systemy wykorzystywane są w zabudowie linii produkcyjnych w strefach czystych. Ich zadaniem jest zapewnienie izolacji pomiędzy linią produkcyjną i operatorem, który jest głównym źródłem zanieczyszczeń w takich pomieszczeniach. 

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu wybrania urządzeń dopasowanych do Państwa potrzeb oraz specyfiki prowadzonego biznesu. Nasze doświadczenie pomoże w przygotowaniu oferty szytej na miarę. 

System monitorowania FMS - KMP Projekt

Firma ITS SCIENCE we współpracy z firmą KMP PROJEKT przygotowuje i wdraża rozwiązania do monitoringu parametrów wytwarzania / parametrów środowiskowych w pomieszczeniach czystych, tzw. systemy FMS, RMS czy BMS.

Przygotowane rozwiązania dzięki swojej modułowości i skalowalności pozwalają na scentralizowane zarządzanie procesami produkcyjnymi, monitorowanie warunków wytwarzania / warunków mikroklimatycznych zarówno w małych laboratoriach, jak i w fabrykach z pełnoskalową produkcją farmaceutyczną.

Wdrażane systemy charakteryzują się bardziej lub mniej rozbudowaną architekturą. Najprostsze systemy FMS pozwalają na pomiar pojedynczych parametrów mikroklimatycznych takich jak np. liczba cząstek i ich rejestrację oraz wizualizację na lokalnej stacji roboczej.