28 czerwiec 2022

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach PCI DAYS 2022, które odbyły się 22-23 czerwca 2022 w Warszawie. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szereg urządzeń analitycznych i laboratoryjnych, m.in. liczniki i analizatory cząstek i komórek marki Beckman Coulter, odkurzacze farmaceutyczne marki Delfin, a także urządzenia projektowane i produkowane przez naszą firmę: komorę rękawicową i sterylizator powietrza.

Swoją premierę miało także unikalne urządzenie do profesjonalnego badania jakości wody: analizator ColiMinder marki Vienna Water Monitoring Solutions.

Analizator ten umożliwia pomiar zanieczyszczeń mikrobiologicznych wody w czasie rzeczywistym; wyniki są dostępne online – w dowolnym miejscu na świecie i o każdej porze.

Prezentowaliśmy odwiedzającym możliwości precyzyjnego operowania przy użyciu rękawic wewnątrz komory rękawicowej. Uczestnicy naszej zabawy składali wewnątrz komory zestawy drobnych klocków lego. Te osoby, którym udało się przy użyciu rękawic zbudować daną konstrukcję, wygrywały cały zestaw klocków.

Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie, spotkania i rozmowy. Dziękujemy także za docenienie pracy naszego zespołu. Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć, przedstawić naszą ofertę i najnowsze modele urządzeń, odpowiedzieć na pytania. Mamy nadzieję, że nasza prezentacja spełniła Państwa oczekiwania.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Targi PCI Days lTargi PCI Days III