10 marzec 2022

Z dumą informujemy, że pierwszy, superdokładny analizator do szybkiego pomiaru zanieczyszczeń mikrobiologicznych ColiMinder jest już w Polsce!

Urządzenie austriackiej firmy Vienna Water Monitoring Solutions rewolucjonizuje pomiary mikrobiologiczne wody. W trakcie trwającego 15 minut pomiaru jest w stanie zbadać jakość mikrobiologiczną wody i podać informacje o obecności w niej konkretnych bakterii, takich jak E. coli, bakterii z grupy coli czy enterokoków.

Dzięki temu, że wiarygodne wyniki otrzymywane już w 15 minut, a nie w 2-4 dni, jak w przypadku tradycyjnego badania laboratoryjnego, można na bieżąco badać jakość wody i reagować w odpowiednim momencie. Oznacza to, że ewentualne straty, problemy i opóźnienia z powodu przekroczenia norm mikrobiologicznych są zredukowane do minimum.

Analizator jakości mikrobiologicznej ColiMinder może badać wodę destylowaną, wodą mineralną, wodę butelkowaną, a także produkt końcowy. Doskonale sprawdza się w również przemyśle farmaceutycznym.

Jeśli są Państwo zainteresowani przetestowaniem / demonstracją urządzenia – zapraszamy do kontaktu z opiekunem marki:
Wawrzyniec Pestka, tel.: 501 618 819, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

#RapidMicrobiology #WaterQualityAnalyzer