30 czerwiec 2020

Zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i maksymalną sterylizację. 
Elegancki design w połączeniu z niezawodną technologią.

STERYLIZATOR PRZEPŁYWOWY UV-C PureAir to wysokiej jakości wiruso/bakteriobójczy oczyszczacz powietrza wykorzystujący promieniowanie UV-C.

Stworzony z myślą o jak najwydajniejszej i najbezpieczniejszej dezynfekcji pomieszczeń. Zastosowana technologia promieniowania UV-C skutecznie eliminuje wszelkie zagrożenia mikrobiologiczne występujące w otoczeniu łącznie z wirusem SARS-CoV-2 (wywołującym chorobę COVID-19).

Urządzenie emituje promieniowanie o długości fali UV-C 253,7 nm (najskuteczniejsze przy sterylizacji).

Zamknięta komora sterylizacyjna UV-C oraz brak wydzielania ozonu umożliwiają ciągłą pracę urządzenia w obecności ludzi. Dzięki sterylizatorowi PureAir nie musisz przerywać pracy na czas sterylizacji, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych lamp UV.

Sterylizator PureAir jest profesjonalny i wytrzymały: może pracować w trybie ciągłym. Specjalna konstrukcja i wykonanie ze stali nierdzewnej. Posiada samoodkażający się filtr węglowy. Wygodny w użytkowaniu dzięki kulom transportowym.

Najbezpieczniejszy w używaniu z dostępnych na rynku sterylizatorów: posiada system zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem i wydostaniem się promieniowania UV-C.

Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Zapewnione pełne wsparcie posprzedażowe: serwis, pomoc i informacje techniczne.

Zamówienia można składać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz nr tel: 501 794 076.

Więcej: TU.

Kamila