1 wrzesień 2023

Laboratorium Aplikacyjne ITS Science oferuje następujące badania na próbkach Klienta, realizowane w siedzibie firmy lub w zakładzie Zamawiającego:

badania w Lab

To doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby poznać potencjał analizatorów Beckman Coulter, zanim zdecydują się na ich zakup.

Dlaczego warto wybrać nasze Laboratorium Aplikacyjne?

1. Zaawansowana technologia: Nasze laboratorium korzysta z najnowocześniejszych analizatorów Beckman Coulter, które umożliwiają nam osiągnięcie najwyższej dokładności i wiarygodności wyników.
2. Doświadczony zespół: Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w analizie.
3. Wszechstronne zastosowanie: Nasze badania mogą być stosowane w różnorodnych dziedzinach, od farmacji po przemysł kosmetyczny.
4. Dostosowane rozwiązania: Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze badania do indywidualnych potrzeb klientów, aby zapewnić kompleksowe i satysfakcjonujące rezultaty.

Jak to działa?

Wysyłają do nas Państwo niewielką ilość próbki, a zapewniamy profesjonalne i rzetelne badanie rozkładu wielkości cząstek przy użyciu naszych zaawansowanych analizatorów. Po zakończeniu badań, otrzymają od nas Państwo szczegółowy raport, który pozwoli lepiej zrozumieć charakterystyki Państwa materiałów.

Jak skorzystać z tej możliwości?

1. Skontaktujcie się Państwo z nami, wyrażając chęć skorzystania z naszych badań.
2. Przygotujcie niewielką ilość próbki, którą chcielibyście poddać analizie.
3. Wysyłając próbkę do naszego laboratorium, wraz z informacjami kontaktowymi, rozpoczynają Państwo proces badawczy.

Wierzymy, że nasze badania pomogą Państwu odkryć, w jaki sposób analizatory Beckman Coulter mogą przyczynić się do dalszego rozwoju Waszych projektów i badań. Laboratorium Aplikacyjne ITS Science jest gotowe służyć Wam profesjonalnym doradztwem i kompleksowymi analizami.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację w naszym Laboratorium Aplikacyjnym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.