beckmann beckmann beckmann

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu analitycznego i kontrolno-pomiarowego rozwiązującego zagadnienia ilości, masy i rozkładu cząstek, potencjału zeta, zawartości TOC w wodzie, ilości i żywotności komórek i bakterii, zawartości cząstek w gazach, cieczach iniekcyjnych, olejach, płynach hydraulicznych; monitorowania stref czystych.

Jako autoryzowany przedstawiciel marki Beckman Coulter – światowego lidera w sektorze Life Science – dostarczamy urządzenia oraz systemy pomiarowe, które gwarantują: pewne i dokładne wyniki, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz innowacyjne rozwiązania, które czynią pracę ciekawszą, przyjemniejszą i prostszą.

Świadczymy usługi aplikacyjne i techniczne, zapewniając komfortową i bezawaryjną pracę na dostarczanych przez nas urządzeniach. Do dyspozycji klientów oddajemy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów – doradców handlowych oraz inżynierów serwisu, posiadających wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, uwzględniającą specyficzne wymagania analizatorów do pomiaru własności cząstek, oznaczania poziomu TOC, ozonu i tlenu oraz liczników cząstek w cieczach i gazach.

Oferujemy najwyższej jakości komponenty i podzespoły oraz certyfikowane materiały referencyjne – wzorce, opatrzone certyfikatami gwarantującymi ich wysoką jakość i metodę wytwarzania.

Nasi Partnerzy cenią sobie nasze doświadczenie i jakość współpracy z nami, czego dowodem jest dynamiczny rozwój ITS SCIENCE i bliskie współdziałanie z największymi producentami w branżach: farmaceutycznej, spożywczej, paliwowej, oraz energetycznej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym portfolio szeroko uznanych na świecie rozwiązań do charakteryzacji i liczenia cząstek, oznaczania zawartości tlenu i ozonu oraz prowadzenia pomiarów węgla organicznego w wodzie, zarówno w laboratorium, jak i w procesie produkcji.


Certification ISO9001W ITS SCIENCE pracujemy zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001. We wszystkich realizowanych procesach stosujemy sprawdzone na świecie zasady i standardy zarządzania ustalone przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, uwzględniamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz ryzyka, które mogą zagrozić ich zadowoleniu. Zobowiązujemy się dokładać wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty i usługi były zawsze najwyższej jakości.

Screen ISO9001 PL

 

Pobierz certyfikat ISO 9001:2015:

pdfW wersji polskiej
pdfW wersji angielskiej