Stacje do filtracji cieczy

Stacje do filtracji cieczy to nowoczesne systemy, które umożliwiają oczyszczanie cieczy na potrzeby zakładów produkcyjnych. W ITS Science tworzymy takie systemy na zamówienie klientów. Są to najwyższej jakości produkty, wydajne i niezawodne, spełniające rynkowe standardy, posiadające niezbędne atesty i weryfikowane przez doświadczonych ekspertów.

Stacje do filtracji wody na zamówienie klienta są idealnie dopasowane do jego bieżących potrzeb, uwzględniają również plany rozwojowe przedsiębiorcy. To optymalizacja kosztów produkcji i wdrażanie innowacyjnych systemów jej wsparcia. Nasze systemy są w stanie z powodzeniem oczyścić ciecz z organicznych i nieorganicznych substancji. 

Urządzenia mogą być wyposażone w dodatkowe kapsuły filtracyjne, dzięki czemu można je swobodnie wymieniać. Wpływa to korzystnie na eksploatację rozwiązania. Oddane do użytku stacje do filtracji cieczy są w pełni zautomatyzowane, a zarządzanie nimi jest proste i skuteczne. Służy do tego dedykowany panel sterujący. W naszych stacjach zredukowano ilość używanych rozpuszczalników, dzięki czemu obniżone zostały koszty materiałów produkcyjnych i eksploatacji. 

Zachęcamy do kontaktu z zespołem naszych specjalistów, którzy pomogą opracować odpowiednie rozwiązanie. 

Stacje do filtracji cieczy

Produkowane na zamówienie stacje do filtracji umożliwiające automatyczne oczyszczanie cieczy, zarówno organicznych jak i nieorganicznych, wykorzystywanych w procesie, oraz ponowne ich zawracanie do procesu.

Stacje mogą zostać wyposażone w system kapsuł filtracyjnych, które można z łatwością wymienić w razie zaistniałej konieczności. Całość procesu oczyszczania jest zautomatyzowana, poprzez dedykowany system sterujący: niezbędne jest tylko podłączenie zasilania stacji w zanieczyszczoną ciecz oraz odbiór oczyszczonej cieczy ze zbiornika.

W trosce o środowisko stacje redukują ilość zużytych rozpuszczalników, równocześnie obniżając koszty materiałów.